ŁĄCZNOŚĆ RADIOWA

Ustalone częstotliwości używane przez paralotniarzy na naszym terenie (Lotnisko Gliwice, Lotnistko Gotartowice)

NA LOTNISKU: 434.600 MHz

PRZELOTOWA: 434.700 MHz

 

POGODA RYBNIK

 

POGODA GLIWICE

 

POLECAMY

 

 

 

 

 

 

 

 

    Reklama paralotniowaReklama paralotniowa jest nowoczesną formą reklamy lotniczej, z wykorzystaniem paralotni z napędem. To niezwykle atrakcyjny, ale rzadko wykorzystywany sposób na reklamę.

 

Zalety reklamy paralotniowej:
Mobilność. Możemy zaprezentować reklamę w dowolnie wybranej lokalizacji skupiającej dużą liczbę potencjalnych odbiorców.

Atrakcyjność. Motoparalotnią można wykonywać niskie loty nad ziemią. W porównaniu do innych form reklamy,
pojawienie się paralotni zawsze wzbudza duże zainteresowanie i pozytywne reakcje odbiorców.

Niska cena. Stosunkowo niska cena nośnika reklamy oraz precyzja miejsca prezentacji dają możliwość osiągnięcia niskich kosztów dotarcia do potencjalnych adresatów

Oferta do pobrania - pdf

 


    Filmowanie i fotografia lotniczaFilmowanie i fotografia z powietrza jest nowoczesną formą dokumentacji umożliwiającą uzyskanie niepowtarzalnych ujęć w nietypowych miejscach.

Oferujemy usługi filmowania: z motoparalotni oraz drona. Dzięki szerokiemu zakresowi działań, mamy możliwość dostosowania sprzętu do terenu i warunków.

Bezzałogowe statki powietrzne - drony, dzięki swoim niewielkim rozmiarom pozwalają na dotarcie do miejsc gdzie inne obiekty latające zawodzą. Umożliwiają wykonanie ujęć w miastach, między budynkami, a nawet w ich wnętrzu!

Filmowanie i fotografia z paralotni pozwala na przeloty po wyznaczonej trasie, dużym bądź trudno dostępnym terenie.

W naszej pracy priorytetem jest pełne zadowolenie klienta, dlatego też dokładamy wszelkich starań aby każdy szczegół był dopracowany. Działamy według wszystkich zasad bezpieczeństwa, zgodnie z przepisami prawa lotniczego i uwagą na otoczenie.

Z naszych usług skorzystały już prywatne firmy, zleceniodawcy a także regionalne samorządy i inne instytucje.

Oferta do pobrania - pdf

Zapraszamy do współpracy!